A3005 NERO ABSOLUTE BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3005 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 322cm / 127inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 395kg |
| Block | A3005 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 322cm / 127inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 395kg |
| Block | A3005 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 370kg |
| Block | A3005 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 340kg |
| Block | A3005 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 340kg |
| Block | A3005 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 355kg |